Сурап-билүү кызматы:
(3222) 7-12-60
(3222) 5-52-18
Меню
» » » ТУРУКТУУ ДЕПУТАТТЫК КОМИССИЯЛАР

ТУРУКТУУ ДЕПУТАТТЫК КОМИССИЯЛАР

16 июль 2018, Понедельник
271
0
1. Бюджет, экономика жана өнөр-жай маселелери  боюнча туруктуу депутаттык комиссия.
1Батыров Акбарали ТаштановичРеспублика – Ата-Журттөрага
2Атабаев Даниярбек Сүйүнович КСДПмүчө
3Арзиев Эсенбек МаматкаримовичБир бол  мүчө
4Капаров Ильгиз ТөлөновичӨнүгүү-Прогресс  мүчө
5Кубатбеков Идирисбек АтантаевичКСДПмүчө
6Култаева Гулшаркан ОконовнаКыргызстан  мүчө
7Мирзаев Сухбатила НематовичКСДПмүчө
8Нариев Жаныбек АбдивалиевичКыргызстанмүчө
9Нуранов Шайырбек Шермаматович Мекеним Кыргызстан мүчө
10Эркебаев Тажимамат КудайбердиевичКСДПмүчө
2. Архитектура, курулуш, муниципалдык менчик, мүлк, экология, агрардык жана өзгөчө кырдаалдар  маселелери боюнча туруктуу депутаттык комиссия.
1Рашев Нурмат ТурдуполотовичКСДПтөрага
2Алимбеков Нурзаман  Карыевич Кыргызстан  мүчө
3Камчы уулу КамилКСДПмүчө
4Мамбетов Камчыбек АйтановичРеспублика – Ата-Журтмүчө
5Абдрахманов Оенбек ЭмиловичМекеним Кыргызстан мүчө
6Салиева Айгул АбдижалиловнаКСДПмүчө
7Тажибаев Жыргалбек ДүйшеевичКыргызстан  мүчө
8Турдубай уулу АкылбекБир бол  мүчө
9Хакимов Хатам МамиржановичӨнүгүү-Прогресс  мүчө
3. Мыйзамдуулук, укук-тартип, депутаттык этика, регламент, мандат жана дин маселелери боюнча туруктуу депутаттык комиссия
1Раимбердиев Расулберди КСДПтөрага
2Абдурасулов Дильдор ИзатиллаевичКСДПмүчө
3Кулназаров Эрнис АлимбековичБир бол  мүчө
4Камалов Айбек Осконович Мекеним Кыргызстан  мүчө
5Назылбеков Салман Сатыгулович Кыргызстанмүчө
4. Социалдык-маданий өнүктүрүү жана жаштар саясаты маселелери боюнча туруктуу депутаттык комиссия (маданият, билим берүү, саламаттыкты сактоо, спорт, туризм, коомдук уюмдар, партиялар, массалык маалымат каражаттар маселелери).
1Осмонов Ашим АлымовичМекеним Кыргызстан төрага
2Азимов Жасур МахмудовичРеспублика – Ата-Журтмүчө
3Мадаминов Акматали ШукуралиевичКСДПмүчө
4Курбаназаров Сейиткасым АлипбековичБир бол мүчө
5Нуркамилова СыргабуӨнүгүү-Прогресс мүчө
6Омуралиева Эльмира БакировнаКыргызстан мүчө
7Рузиева Еркинай ИсмаиловнаКСДПмүчө
8Эсенбаева Гульсана Баараимовна КСДП мүчө
5. Транспорт, жылуулук-энергетикалык комплекс, муниципалдык чарба жана байланыш маселелери боюнча туруктуу депутаттык комиссия.
1Шоноев Бакыт КурманбековичБир бол төрага
2Бердиев Сражидин АккулуевичРеспублика – Ата-Журтмүчө
3Турдуев Рысбек АкунбаевичКСДПмүчө
4Касымов Равшанбек ОсмоналиевичКыргызстан мүчө
5Турдубаева Гульмира Кочкоровна КСДП мүчө
6. Жергиликтүү өз алдынча башкаруу, инвестиция, ишкердүүлүк, тышкы экономикалык байланыш, кичи жана орто бизнести колдоо жана миграция маселелери  боюнча туруктуу депутаттык комиссия.
1Каримбеков Абдисаит МомунбаевичӨнүгүү-Прогресс төрага
2Аматбеков Мирлан Толонбаевич Кыргызстанмүчө
3Арзибаев Бекболот ОсконбаевичРеспублика – Ата-Журтмүчө
4Исмаилов Хамидилло ХалилиллаевичКСДПмүчө
5Шаванов Таалайбек КамаловичМекеним Кыргызстан мүчө
6Туленбаев Эмиль Советбекович Кыргызстан  мүчө
Талкуулоо
Пикир калтыруу
Пикирлер (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив